Poznaj klub

Tenis

Na potrzeby graczy oddaliśmy do dyspozycji 6 kortów (trzy kryte korty ziemne, dwa kryte korty trawiaste, jeden odkryty kort trawiasty). Nowoczesne hale marki Sporthalls z elektrycznie podnoszonymi bokami, perfekcyjnie przygotowana nawierzchnia oraz grupa najlepszych szkoleniowców sprawiają, że grono naszych gości stale rośnie.

Dla tych najbardziej aktywnych tenisistów przez cały rok działa Liga Tenisowa, która zrzesza już ponad 80 osób rozgrywających co tydzień po kilkadziesiąt meczów. Także dla tych mniej zaawansowanych organizowane są turnieje Akademii Tenisa OTC. Każdy uczestnik tego programu może doświadczzyć jak to jest wziąć udział w rozgrywkach i często rozegrać pierwszy w swoim życiu mecz.

Nie zapominamy także o najmłodszych pasjonatach tej dyscypliny. Każdego roku cieszymy się że nasza Akademia Tenisa OTC rośnie w siłę i coraz więcej dzieci dołącza na treningi. W 2016 roku Akademia rozpoczęła działania dla ponad 200 dzieci !

W klubie wielokrotnie gościła czołówka polskich i zagranicznych zawodników m.in. Agnieszka i Urszula Radwańskie, Klaudia Jans-Ignacik, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski oraz Łukasz Kubot. W 2013 roku podczas meczu Davis Cup w Warszawie zostaliśmy wybrani na obiekt treningowy dla drużyny Australii. Mieliśmy tym samym przyjemność gościć na kortach takie sławy jak Lleyton Hewitt, Patrick Rafter czy Tony Roche.

Squash

Squash to stosunkowo młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie. Dyscyplina ta stale poszerza grono swoich sympatyków, zwłaszcza wśród młodych, dynamicznych i aktywnych ludzi.

Poza kortami posiadającymi certyfikat światowej federacji squasha, dysponujemy profesjonalną kadrą trenerską ,która potrafi sprostać wyzwaniom stawianym zarówno przez początkujących jak i zaawansowanych graczy. Osoby chcące podnieść swój poziom zaawansowania mają także możliwość udziału w indywidualnych treningach lub Akademii Squasha OTC.

Od września 2015 ruszyły także kolejne projekty OTC czyli: Akademia Junior Squash oraz weekendowe Squash Campy.

Naszą troską jest to by wszyscy nasi klubowicze odnaleźli to czego potrzebują, dlatego organizujemy zarówno ogólnopolskie turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha, na które przyjeżdża czołówka zawodników, jak i klubowe cykle turniejów amatorskich.