Tenisowe darmowe granie?

2019-03-01

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji "Tenisowe darmowe granie".

Zarezerwuj kort tenisowy poprzez system rezerwacji internetowej, a otrzymasz od nas voucher na 50 PLN do wykorzystania na ponowną grę w OTC.

Link do systemu rezerwacji: ONLINE TENNIS BOOKING

 

Poniżej regulamin:

- Akcja promocyjna dotyczy wyłącznie rezerwacji kortów tenisowych poprzez system rezerwacji internetowej InTennis.

- Akcja dotyczy rezerwacji rozegranych w terminie od 1 marca do 31 marca 2019r. 

- Użytkownik zobowiązany jest podać pełne dane kontaktowe, włączając adres email, na który zostanie wysłany numer vouchera w przeciągu 48h od rozegranej rezerwacji.

- Za każdą zakupioną w podanym powyżej terminie, poprzez system online godzinę gracz otrzyma voucher o wartości 50zł, które może wykorzystać w podanym poniżej terminie na kolejne rezerwacje kortu wyłącznie poprzez system.

- Z akcji wyłączone są rezerwacje dokonywane ze zniżką członkowską (Liga OTC, Tennis Stars League, WRG). 

- Otrzymany voucher użytkownik może wykorzystać maksymalnie do 30.04.2019r. Po tym terminie kończy się jego ważność, a kwota pozostała przepada.

- Voucher zostanie przekazany drogą mailową w formie kodu, który po wpisaniu do systemu przy kolejnej rezerwacji obniży opłatę na kort o kwotę pozostałą na voucherze.

- Voucher jest wielorazowego użytku - w przypadku nie wykorzystania całej kwoty (np. przy rezerwacji Happy Hours) pozostała kwota może być wykorzystana na kolejną rezerwację aż do wyczerpania pełnej kwoty.

- Nie dopuszcza się możliwości anulacji rezerwacji dokonanej i opłaconej przez system rezerwacji internetowej. W wyjątkowych sytuacjach w ramach dostępności kortów może być ona przesunięta na inną godzinę tego samego dnia.