Oktoberfest - IX Urodziny OTC

2018-09-29

Guten Tag!
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu Oktoberfest w Okęcie Tennis Club.

Zapraszamy wszystkich zawodników (tenisowych i squashowych) oraz gości i przyjaciół klubu do odwiedzenia nas tego dnia.
Turnieje rozpoczniemy już od 14.00, a muzyka do tańca i zastawione stoły będą czekały na Was od 19.00.


W turnieju tenisowym wezmą udział nasi dzielni zawodnicy z Akademii Tenisa OTC dla dorosłych oraz singliści kategorii Open, a w turnieju squasha zarówno Panowie jak i Panie dadzą z siebie wszystko!

Herzlich Willkommen!

 

Harmonogram tenis ---->>>> tutaj
 
Harmonogram i drabinki squash ---->>>> tutaj
 

 

ZGŁOSZENIA TENIS:

*W przypadku uczestników Akademii Tenisa OTC w sezonie 2018/2019 nie jest wymagany 3 miesięczny okres szkolenia

* - pola wymagane

 

ZGŁOSZENIA SQUASH:

* - pola wymagane

 



Zasady uczestnictwa w turnieju tenisowym VIII Urodziny OTC:
- W turnieju może wziąć udział zawodnik, który co najmniej przez 3 miesiące brał udział w zajęciach Akademii Tenisa OTC dla dorosłych w latach 2014-2018.
- W kategorii PRO mogą także wziąć udział zawodnicy kategorii Open (wg. zasad AiS Polskiego Związku Tenisowego). 
- Zawodnik może wziąć udział w turnieju katergorii (BASIC, CLUB lub PRO) odpowiadającej tej, w której trenował w ostatnim sezonie szkoleniowym.
- Dopuszczalny jest udział w kategorii wyższej niż przypisana. Nie ma możliwości udziału w niższej kategorii.
- W przypadku wątpliwości lub niezgodności odnośnie kategorii ostateczna decyzja o przypisaniu zawodnika należy do przedstawiciela trenerów OTC - Kacpra Karolczaka.

 


 

Lista startowa Squash:

Stan na dzień 27.09.2018, godz. 16:00

OPEN:

Przemysław Błogowski
Artur Wójcik
Adam Bernatowicz
Michał Szwarocki
Jacek Samociuk
Krzysztof Płocica
Bartłomiej Dzwigalski
Tadeusz Kawińśki
Grzegorz Haraziński
Michał Jamry
Maliuk Olek
Łukasz Ledziński
Łukasz Łubiński
Grzegorz Ozimek
Wasyluk Marcin
Nikodem Kubiciel
Kuba Jechanowski
Oleksandr Maliuk
Waldek Kobus
Hubert Kokoszkiewicz


LADIES:

Monika Zaleska
Anna Woronko
Agnieszka Konopka
Aleksandra Bernatowicz
Anna Bąk
Mirka Cycyk
Małgorzata Cerlich
Ilona Hatossy
Ania Samociuk
Joanna Budny
Anna Sawicka
Joanna Gajowniczek
Ania Cholawo
Anna Egerman