Aktywnie w Święto Niepodległości - promocja dla graczy online

2019-11-11

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji "Aktywnie w Święto Niepodległości".

Zarezerwuj kort tenisowy lub squashowy poprzez system rezerwacji internetowej na grę w terminie 11.11.2019, a otrzymasz od nas voucher na 50 PLN do wykorzystania na kolejną rezerwację kortu w OTC.

Link do systemu rezerwacji: ONLINE TENNIS BOOKING

 

Poniżej regulamin:

- Akcja promocyjna dotyczy wyłącznie rezerwacji kortów tenisowych oraz squashowych poprzez system rezerwacji internetowej InTennis.

- Akcja dotyczy rezerwacji rozegranych oraz opłaconych (również dopłat w przypadku braku Multisport / nieobecności) w terminie 11 listopada 2019r. co jest warunkiem otrzymania Vouchera.

- Użytkownik zobowiązany jest podać pełne dane kontaktowe, włączając adres email, na który zostanie wysłany numer vouchera w przeciągu 48h od rozegranej rezerwacji.

- Za każdą zakupioną w podanym powyżej terminie, poprzez system online godzinę gracz otrzyma voucher o wartości 50zł, które może wykorzystać do 31.12.2019r. na kolejne rezerwacje kortu wyłącznie poprzez system.

- Otrzymany voucher użytkownik może wykorzystać maksymalnie do 31.12.2019r. Po tym terminie kończy się jego ważność, a kwota pozostała przepada.

- Voucher zostanie przekazany drogą mailową w formie kodu, który po wpisaniu do systemu przy kolejnej rezerwacji obniży opłatę na kort o kwotę pozostałą na voucherze.

- Voucher jest wielorazowego użytku - w przypadku nie wykorzystania całej kwoty (np. przy rezerwacji Happy Hours) pozostała kwota może być wykorzystana na kolejną rezerwację aż do wyczerpania pełnej kwoty.

- Nie dopuszcza się możliwości anulacji rezerwacji dokonanej i opłaconej przez system rezerwacji internetowej. W wyjątkowych sytuacjach w ramach dostępności kortów może być ona przesunięta na inną godzinę tego samego dnia.